Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Apartament Unieście

Unieście, zachodniopomorskie

  • 529 000 zł
  • 32 m²
  • 16 531,25 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Zięciak

Skontaktuj się

Apartament Unieście

Unieście, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

529 000 zł

32 m²

16 531,25 zł/m²

Apartament Unieście

Zaktualizowane: 17 maja 2026

529 000 zł 32 m² 16 531,25 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
nowe wykończone

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

nowe wykończone

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 529 000 zł (16 531,25 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Unieście)
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Możliwa zamiana: Poznań
  • Charakterystyka mieszkania: 32 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: nowe wykończone
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, aluminiowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (7 m²)
  • Czynsz: 360 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, elektryczne, gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: NORD PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 408

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prestiżowo i aktywnie dla każdego w apartamentowcu SEA & LAKE
w unikatowym położeniu pomiędzy morzem, a jeziorem,
otoczony sosnowym lasem i z mariną dostępną w najbliższej okolicy!